operasyonel filo kiralama

Yazan: 16 Ağustos 2013 Cuma  
Kategori: ankara araba kiralama

Uzun dönem operasyonel kiralama artık günümüzde bir çok firmanın tercih ettiği ciddi avantajları bulunan bir kiralama türüdür. Vergi avantajı, sermaye bağlamama, araç sigorta, bakım vs… takip etmeme, kaza ya da arıza durumunda yedek araç alma gibi bir çok avantaj ile gittikçe büyüyen pazar kiralama firmalarını da tatlı bir rekabet içine sokmuştur. Operasyonel filo kiralama da istediğiniz marka ve model araba için kiralama fiyatı teklifi alabilirsiniz. Fakat kiralama süresi minimum 12 ay yani bir yıl olmalıdır. Bu süre 24 ya da 36 aya kadar uzayabilir. Araç sayısı konusunda ne kadar çok araç kiralarsanız o kadar çok indirim kazanabilirsiniz. Firmamız operasyonel uzun dönem kiralama hizmetlerinde oldukça cazip fiyatlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

şöförlü araç kiralama

Yazan: 16 Ağustos 2013 Cuma  
Kategori: ankara araç kiralama

Şöförlü araç kiralama hizmeti oldukça hassas bir iş kolu olarak karşımızda durmaktadır. Öncelikle güven çok önemli bir konudur. Burada dikkat edilmesi gereken konu şudur: Kiralama hizmeti alınan aracın mutlaka bu hizmeti aldığınız kiralama şirketinin üzerine olması gerekmektedir. Ayrıca şöförün de kiralama şirketinin personeli olması gerekmektedir. Yani şöförlü oto kiralama hizmetinin hem kiralayan hem de kiracı açısından bakıldığında yasal bir zemine oturtulması gerekmektedir. Firmamızda en uygun fiyat garantisi ile son model binek ve vip minibüslerle şöförlü araç kiralama hizmeti 7/24 verilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

esenboğa oto kiralama

Yazan: 16 Ağustos 2013 Cuma  
Kategori: ankara oto kiralama

esenbaga-araba-kiralama-firmalariEsenboğa oto kiralama firması Ankara merkezli çok yönlü hizmet veren güvenilir bir araç kiralama firması olarak faaliyet göstermektedir. Tamamen konusunda uzman kadrosu ile disiplinden taviz vermeden, müşterisinin çıkarlarını gözeten, geniş araç filosu ile ve en yüksek sigorta teminatlarını içeren full kaskolu genç araç parkı ile kurumsal ve yerli yabancı bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Ankara oto kiralama içerisinde bilinebilirliği en çok olan firmadır. Özellikle yurt dışında yaşayan, İsveç, Danimarka, Almaya, Hollanda ve Avustralya gibi ülkelerde prestij oto kiralama firması çok popülerdir. Gurbetçi vatandaşlarımızdan oto kiralama işlemleri sırasında formalitesiz araç kiralama hizmet vermesi ve depozit talep etmemesi nedeniye çok tercih edilmektedir. Oto kiralama hizmeti almak isteyen bir çok kişinin tercihi olan, focus, fluence, clio, hyundai, doblo ve minibüs gibi araçları çokça filosunda bulunduran firmanın araçlarının da tamamı dizel motorlu ve klimalıdır. Tüm araçlarda hgs geçiş kartı mevcuttur. Bakımları zamanında yapılan araçlar ile kimse yolda kalmamıştır. Firma ayrıca şöförlü araç kiralama hizmeti de vermektedir. Son model lüks araçlar ile bu hizmeti de en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Filo kiralama hizmetini de başarıyla sürdüren şirketin portföyünde bir çok yerli ve yabancı kurumsal müşteriler bulunmaktadır. 12, 24 ve 36 aylık uzun dönem kiralamalarda uygun fiyatlar sunan firmadan mutlaka fiyat teklifi almanızı öneririz. 0 km, istediğiniz marka ve model aracı kiralama fiyatında anlaştığınız takdirde kiralayabilirsiniz. Firma ayrıca 7 gün 24 saat Esenboğa havalimanı ücretsiz araç teslimi ve geri alımı yapmaktadır. Eğer Ankara da oto kiralama firması arıyorsanız Goltur araç kiralama doğru seçim olacaktır.

Ankara kiralık oto